تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

چرمین کفش؛ کفش چرم اصل

چرمین کفش اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که چرمین کفش برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با تولید کنندگان  معتبر  و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالایی که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی تولید و در کشور توزیع شده است، را از چرمین کفش خریداری می‌کنند.
چرمین کفش با تولیدکنندگانی که که دارای شرایط لازم برای تولید درست نیستند و یا مجوز رسمی ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود به هیچ عنوان همکاری نخواهد کرد. 

چرمین کفش ؛ فقط کفش چرم

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت چرمین کفش توسط تولید کنندگان رسمی آن برند در ایران و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی خریداری شده اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و چرمین کفش هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کفش هایی که در چرمین کفش عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت چرمین کفش به فروش نمی‌رسد. از این رو است که چرمین کفش اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

تماس با ما